Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nový vzhled stránek

24. 4. 2014

Včera večer jsem si říkala, že ač se mi sice ten světle fialový vzhled líbí a před nějakým časem jsem se k němu po různých obměnách vzhledů stránek vrátila, přecejenom už má takový docela zastaralý design. Rozhodla jsem se tedy prozkoumat šablony, jaké momentálně Estránky nabízejí.
Musím říct, že nic moc. Zatím za stránky nechci platit (proto je to tu samá šílená reklama), takže mám přístup jen k některým vzhledům, funkcím atd. Vybrala jsem nakonec svěže zelený vzhled, který mi přišel takový jarní a pozitivní. Tuhle šablonu jsem už kdysi použila (tuším) v růžové barvě, takže to není žádná žhavá novinka, ale z toho, co se nabízí, mi to přišlo fajn. Změnila jsem si přednastavenou logo fotku na tu růžovou kytici. Opět - nijak extra na výběr nebylo, když jsem chtěla něco neutrálního, co by jakž takž ladilo se zeleným vzhledem.

Pokud někdo z Estránek pročítá příspěvky, co uživatelé zveřejňují, bylo by báječné, kdybyste se (vy tam v Estránkách) zamysleli na tím, zda by nebylo užitečné nabídnout v případě logových obrázků třídění do více složek. I při rozbrazení 60 náhledů na stránku musí člověk prolistovat pěknou řádku stránek a pak se těžko orientuje, na které že byl ten obrázek, co se mu nakonec líbil asi nejvíc. Co třeba "Zájmy" - "Moto" / "Beauty" / "Sport"... To by byla paráda. No ale asi si mám nechat zdát, když vám nechci platit, co? :-) 
P. S. A taky při výběru stylů stránek by to chtělo větší náhledy, v nichž by toho bylo vidět více - ve většině není vidět, jak vypadá celé zobrazení příspěvku na hlavní stránce (nadpis, perex, datum zveřejnění, rubrika, komentáře).
P. P. S. A abych vás už úplně dorazila, chtěla bych, aby se fotky v příspěvcích po kliknutí zvětšily do koukatelné velikosti. Kdo si má ty blechy prohlížet? A jak to žere paměť? Takovéhle blechy?! To nemyslíte vážně. Tak je aspoň udělejte rozklikávací. Jo, a tu paměť byste tedy také mohli zvětšit. Koneckonců přiživujete se z té otřesné reklamy, co všechny otravuje, takže i my "zadarmáci" bychom mohli mít aspoň trochu funkční blogy, ne? ;-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář